Продавець Центр Трубоізоляція - Ізоляція сталевих труб і трубопроводів, ізоляційні матеріали розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
15 відгуків
Увага! Ціни змінюються, і можуть відрізнятися від заявлених!
Ізоляція сталевих труб та трубопроводів, ізоляційні матеріали
+380 (99) 426-54-21
+380 (68) 061-40-58

ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню пристосування для нанесення захисного покриття на основі липких стрічок на стиках трубопроводів, виготовлених в базових умовах. ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню пристосування для нанесення захисного покриття на основі липких стрічок на стиках трубопроводів, виготовлених в базових умовах.

ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню пристосування для нанесення захисного покриття на основі липких стрічок на стиках трубопроводів, виготовлених в базових умовах. ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню пристосування для нанесення захисного покриття на основі липких стрічок на стиках трубопроводів, виготовлених в базових умовах.

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню пристосування для нанесення захисного покриття на основі липких стрічок на стиках трубопроводів, виготовлених в базових умовах.

1. Загальні вказівки
Пристосування призначене для ізоляції липкою стрічкою стиків трубопроводів /газопроводів, водопроводів, а також кутів поворотів і виробництва ремонтних робіт отдельннх ділянок трубопроводів з нанесеним на базових умовах захисним покриттям.
Пристосування дозволяє досягти суттєвого підвищення якості ізоляції стиків трубопроводів порівняно з виробництвом таких робіт вручну, за рахунок регулювання зусилля натягу плівки пружиною поз.З, можливості установки пристосування під потрібним кутом нахилу до осі трубопроводі, підбору потрібної ширини плівки щодо діаметрів трубопроводів.
2.Технічні дані
1. Пристосування дозволяє произзодить ізоляцію стиків трубопроводів від Дн 48 до Дн 1200мм.
2. Ширина плівки применяеяой для ізоляції трубопроводів:
• мінімальна - 35 мм.,
• максимальна - 150 мм.
3. Максимальне зусилля натягу плівки - 3,5 кгс/см
4. Максимальний діаметр бабин з липкою стрічкою – 200..300 мм.
5. Вага пристосування -
3. Пристрій пристосування
Пристосування складається (РИС.І) з лівої поз.23 і правої щоки поз. 10 на яких кріпляться інші деталі пристосування. Кожна щока має по 10 отворів, симетрично расположенннх відносно осі для кріплення роликів поз.8, які встановлюються залежно від діаметра трубопроводі, а соответнтвущие отвори в праву та ліву щоки за допомогою болта поз.6 і гайки поз.14.
У лівій щоці є два овальних отвори, які дозволяють виставити під потрібним кутом Пристосування на трубі для подальшого намотування плівки.
Через отвори в лівій й правій щоках кріпиться стяжка поз.І, на яку одягається бабіна з плівкою. Стяжка має отвори для фіксації шплінтом поз.20, а з іншого боку різьблення для регулювання гайкою поз.2 і пружиною поз.З величини зусилля натягу плівки. Дві планки поз.9, закріплені на щоках поз.10 дозволяють за допомогою двох направлящих 13 рухати Пристосування по трубі в процесі її ізоляції.
Бабіна з ізоляційною плівкою встановлюється на диски поз.12, які кріпляться болтами поз. 22 до щоки поз. 10, 23.

Эзкиз пристосування для ізоляції труб, стиків труб, трубних вузлів липкими стрічками 
4. Підготовка до роботи
Для підготовки до роботи пристосування необхідно зняти гайку поз.2 з направляючою поз.13, зняти послідовно пружину поз.3 і спрямовуючу. Вставити бабину з липкою плівкою між щоками поз10, після чого вставити напрямну поз.13, одягнути на неї шайбу поз.4, пружину поз.3 і гайкою 2 затиснути бабину з плівкою з зусиллям достатньою для оптимального натягу плівки.
Пристрій готовий до роботи.
5. Порядок роботи
1. Пристосування встановлюється на трубу таким чином, щоб кут повороту дозволяв виробляти намотування по спіралі з кроком дозволяє забезпечити задану товщину намотування /2-3 шару плівки в залежності від її товщини/. Загальна товщина намотування плівки повинна бути не менш 1,2 мм.
2. При монтажі труб з нанесеним на них в базових умовах за щитным покриттям слід керуватися СНиП 3.05.02-88 "Газопостачання".
Захист поверхні зварних стиків і ділянок зі складною конфігурацією по ефективності повинна бути не нижче основного покриття трубопроводу і витримувати всі умови його експлуатації.
3. Для забезпечення на трасі механізованого виконання робіт з очищення та ізоляції стиків, зварену батіг трубопроводу укладають на опори з зазором не менше 0,7 м між низом трубопроводу і поверхноствю землі.
4. Перед ізоляцією зварних стиків і кутів повороту, ділянок зі складною конфігурацією, поверхню труби слід очистити від бруду, жирних плям та іржі. При наявності на кінцях труб захисної обгортки і грунтовки їх слід видалити.
5. В зоні зварювання стиків гострі виступи» задирки, прилипши краплі металу, необхідно зрубати зубилом, обпиляти напилком і зачистити шлифмашиной. Потім очистити поверхню дротяними, щітками і шкребками від окалини, іржі, грязн ганчіркою змоченою циклогексаном, бензином або уайт-спіритом, видалити пил і маслинные плями. Потім гострим ножем підрівняти краю захисного покриття так, щоб вони мали плавний перехід від металу труби під кутом не більше 30°.
6. На зварний шов по грунтовці нанести один шар стрічки шириною 100 мм. Потім на весь неізольований ділянку труби і загладенные ділянки покриття нанести з натягом і обтисненням два-три шару полімерної липкої стрічки і один шар обгортки з нахлестом витків не менше 20 мм Захисне покриття повинно плавно переходити на покриття лінійної частини труби з перекриттям його на 100-150 мм. Місця нахлеста кожного наступного шару не повинні збігатися з попереднім.
7. Пошкоджену ділянку необхідно звільнити від обгортки, ізоляційної стрічки і гострим кінцем ножа підрівняти краю ізоляційного покриття. Ганчіркою змоченою циклогексаном, уайт-спіритом або бензином Б-70, з пошкодженої ділянки треба ретельно видалити пил, бруд масляні плями і вологу. Потім на ремонтований ділянку слід нанести ґрунтовку і намотати плівку, використовуючи пристосування , перекриваючи місце дефекту не менше ніж на 150 мм в кожну сторону з нахлестом 50% ширини плівки плюс 20мм.
8. Контроль якості робіт по ізоляції стиків проводиться у відповідності з вимогами ГОСТ 9.602-89.
6. Техніка безпеки
1. До виконання робіт з нанесення покриттів' при ізоляції стиків трубопроводів з застосуванням пристосування допускаються особи не молодше 18 років, які пройшли інструктаж по техніці безпеки* медичний огляд, мають посвідчення на проведення ізоляційних робіт.
2. При видачі наряду на виконання робіт кожен робітник повинен отримати інструктаж по техніці безпеки на робочому місці.
3. При виконанні робіт з нанесення захисного покриття працюючий персонал повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту за ГОСТ 12.3.016-87.
4. Бочки про грунтовкою необхідно зберігати в окремих приміщеннях або під навісом, дотримуючись правила пожежної безпеки для паливно-мастильних матеріалів. Приміщення повинні відповідати вимогам СНиП 1-106-79 "Склади нафти і нафтопродуктів". У період зберігання і транспортування бочок повинні бути герметично закриті.
5. Категорически запрещается разводить открытый огонь и курить в местах хранения изоляционных лент и грунтовки, а при производстве
работ - у изоляционной машины на расстоянии 20 м.
6. При ручном нанесении грунтовки следует использовать индивидуальные средства защиты /рукавицы, защитные пасты типа КЭР-1 и др./ по ГОСТ 12.4.103-80.
7. При применении грунтовки должны соблюдаться требования пожарной безопасности и промсанитарии по ГОСТ 12.1.004-85 и ГОСТ 12.3. 002-75. Средства пожаротушения: химическая или воздушно-механическая пена, песок, кошма, тонкораспыленная вода.
8. Місця, де була пролита грунтовка, слід засипати піском або землею, потім зібрати в металеву тару.
9. При влучень грунтовки на шкіру її слід видалити ганчіркою, забруднене місце промити теплою ведою з милом, при попаданні в очі - ретельно промити струменем води і розчином питної соди з масовою часткою 2%.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner